S. Sorulan Sorular Yazılım Bilişim
Telefon ile Sipariş Vermek İster Misiniz? 0506 061 47 57
 

Sık Sorulan Sorular

Herbalife ürünlerine güvenebilir miyim?

90 ülkede satış yapan ve 33 yıllık bir geçmişi olan Herbalife markası asla bir ilaç değil ve bir gıda takviyesi olarak sizlere hizmet vermektedir. Satılan ürünlerimiz dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış ve sağlık bakanlığından onay alınarak satışlarımız yapılmaya devam etmektedir.  Herbalife ürünleri en sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun olarak sizlere ulaşmaktadır.

Herbalife yan etki yapar mı?

Herbalife ürünlerinin hiçbir yan etkisi yoktur ve herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkarmaz. Var olan tüm ürünlerimizin içinde hiçbir katkı maddesi içermez ve güvenle kullanımınıza için uygundur.

Herbalife ürünlerini kimler kullanabilir

Herbalife ürünleri için kısıtlı bir yaş ya da kişi ya da hastalık grubunda bulunanlar diye bir ayrım yoktur. Herbalife ürünlerini hamileler, gençler, yaşlılar kısaca bizim ile destek almak isteyen herkes ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirler. Sadece böbrek rahatsızlığı ve Karaciğer sorunu yaşayanlar için doktora danışarak kullanılması önerilir.

Herbalife ürünleri kesin sonuç verir mi?

Herbalife ürünleri düşük kalorili ürünlerdir ve yağ oluşmasına neden olmazlar. Sizler bu ürün grupları ile tüm besinleri dengeli bir şekilde almış olacaksınız. Elbette sadece bu ürünleri kullanarak istediğiniz sonuca ulaşamazsınız ama size verilen öncelikleri de eklerseniz çok kısa sürede hedefinize ulaşabileceksiniz.

Herbalife kullanıp bırakanlar kilo alır mı?

Herbalife kullanımı sonrası, ürünlere bağlı olarak asla kilo alınmaz. Kişi kilo verdikten sonra yeme şekline ve düzenine elbette dikkat etmez ve çok aşırı tüketmeye devam ederse her zaman olduğu gibi doğal bir şekilde kilo alımına başlıyor olacaktır.

Herbalife ilaç mıdır? Neden ilaç gibi duruyor

Herbalife ürünleri asla ilaç değildir ama görüntüleri çok daha kolay tüketebilmeniz için bu şekilde tasarlanmıştır.

Herbalife Üyeleri olarak sizlere muhteşem sonuçlar aldırmaya devam ediyoruz.

Detaylı bilgi için 0506 061 47 57 den ulaşabilirsiniz.

sepetim